Loading…

Ka blerë makinë 25.000 eurosh, ka paguar me monedha – tri ditë i kanë numëruar paratë |PAMJE

  • 24/05/2019 | 10:43

Ka blerë makinë 25.000 eurosh, ka paguar me monedha – tri ditë i kanë numëruar paratë |PAMJE

Punëtorët në një salon automobilash në Kinë kanë mbetur pa tekst kur ka ardhur një grua, e cila ka vendosur ta blejë një automobil dhe atë duke sjellë monedha në 66 qese, transmeton Gazeta Metro.


Volksëagen passati, i cili ka qenë zgjedhje e kësaj kinezeje ka kushtuar 24.500 euro, ndërsa punëtorëve u janë nevojitur tri ditë për t’i numëruar të gjitha monedhat.

Në video shihen disa punëtorë, të cilët me durim i numërojnë paratë në dyshemenë e dyqanit, transmeton Daily Mail./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë