Loading…

Ka dhe trajnerë që refuzojnë Barcelonën

  • 03/05/2017 | 11:42

Ka dhe trajnerë që refuzojnë Barcelonën

Të drejtojë Barcelonën, është dëshira më e madhe e çdo trajneri në botë. Por ka dhe nga ata njerëz të veçantë që e refuzojnë këtë post. Këtë gjë ka bërë dhe trajneri aktual i Kilit, Juan Antonio Pici.


Mediat katalanase publikuan para disa ditësh emrin e Picit si kandidatin e mundshëm për të marrë drejtimin e skuadrës në qershor. Por tekniku argjentinas e ka refuzuar ketë post me pretekstin se nuk është koha për tu larguar nga Kombëtarja kiliane, pasi e cilëson mjaft të rëndësishëm angazhimin e tij në Kombët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë