Loading…

Ka edhe kësi kërkesa: Nëna nga Prishtina thotë se nuk dëshiron të përkujdeset për fëmijët e saj

  • 14/08/2019 | 11:41

Ka edhe kësi kërkesa: Nëna nga Prishtina thotë se nuk dëshiron të përkujdeset për fëmijët e saj

Një grua nga Prishtina ka bërë një kërkesë të rrallë, ajo nuk po dëshiron që të përkujdeset më për fëmijët e saj, shkruan Gazeta Metro.

Gruaja ka deklaruar në Policinë e Kosovës se nuk dëshiron të përkujdeset më për fëmijët e saj, kështu po thuhet në njoftim nga Policia.

Policia ka reaguar duke marrë fëmijët dhe dërguar në qendrën strehimore që ndodhet në Prishtinë.

“Është raportuar se dyshuara femër K/Shqiptare, ka raportuar se nuk dëshiron të përkujdeset për fëmijët e saj. Me vendim të prokurorit fëmijët janë dërguar në një vend të sigurt në qendrën strehimore në Prishtinë, ndërsa e dyshuara është liruar”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë