Loading…
Kabineti qeveritar i Kroacisë paraqitet në mbledhje me fanella të kombëtares kroate
  • 12/07/2018 | 14:38

Kabineti qeveritar i Kroacisë paraqitet në mbledhje me fanella të kombëtares kroate

Mbrëmë Kroacia arriti që për herë të parë në histori të kualifikohet në finale të Kupës së Botës.


Kroacia arriti të kualifikohet pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1, në vazhdime, pas një loje interesante, transmeton gazetametro.net

Kalimi i Kroacisë në finale ka gëzuar shumë kroatët, dhe gëzimi ka prekur edhe vetë kabinetin qeveritar të Kroacisë.

Kjo pasi në mbledhjen e radhës së kabinetit qeveritar, shumica politikanëve të kabinetit kishin veshur fanellën e kombëtares kroate. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë