Loading…

Kaçanik: Arrestohet për prostitucion, viktima ishte një femër nga Shqipëria

  • 18/08/2022 | 10:42

Kaçanik: Arrestohet për prostitucion, viktima ishte një femër nga Shqipëria

Në Komunën e Kaçanikut është arrestuar një mashkull kosovar, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale, Mundësim ose Detyrim në Prostitucion, shkruan Gazeta Metro.


Viktima është një femër e cila rezulton të jetë shtetase nga Shqipëria, bëhet e ditur në raportin e fundit të Policisë së Kosovës.

Pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“MUNDËSIM OSE DETYRIM NË PROSTITUCION

Kaçanik. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti ka kryer veprën e lartëcekur kundrejt viktimës femër shtetase e Shqipërisë. Në konsultim me prokurorin i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.”/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë