Loading…

Kadare po flet në Kosovë (LIVE)

  • 10/04/2017 | 21:19

Kadare po flet në Kosovë (LIVE)

Shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare, po qëndron në Kosovë që nga java e kaluar, ku mori çmim. 


Ai sonte po qëndron në studiot e Klan Kosovës, me ç’rast po merr pyetje të ndryshme.

Shihni LIVE bisedën me Kadarenë:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë