Loading…

Kadri Veseli i uron shërim të shpejtë Avdullah Hotit

  • 03/08/2020 | 10:45

Kadri Veseli i uron shërim të shpejtë Avdullah Hotit

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka uruar sherim të shpejtë Kryeministrit Avdullah Hoti, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në Facebook, Veseli ka bërë thirrje pë kujdes të shtuar.

Shkrimi i plotë:

Shërim të shpejtë për Kryeministrin Avdullah Hoti. Uroj që ai dhe qindra qytetarë të Kosovës ta kalojnë sa më lehtë përballjen me Covid-19.

Po ashtu, i lus të gjithë qytetarët që të bëjnë kujdes për veten dhe të tjerët, t’i bartin maskat dhe ta mbajnë distancën e higjienën./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë