Loading…

Kadri Veseli, Milaim Zekës: Ku e ke “znaqkën”, nuk ke të drejtë të flasësh!

  • 24/08/2017 | 11:30

Kadri Veseli, Milaim Zekës: Ku e ke “znaqkën”, nuk ke të drejtë të flasësh!

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli është tallur me deputetin e Nismës për Kosovën, Milaim Zekën.


“Milaim ku e ke znqkën, nuk ke drejtë të flasësh ashtu”, ka thënë Veseli.

Ai ka thumbuar edhe deputetin e VV-së, Finsik Ismjalin.

“Ai ka bërë pasuri sa të gjithë komandantët bashkë”, ka thënë Veseli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë