Loading…

Kadri Veseli në serialin “O Sa Mirë”

  • 16/03/2017 | 21:40

Kadri Veseli në serialin “O Sa Mirë”

Në serialin tashmë të njohur shqiptar “O Sa Mirë” ju shpesh mund të shihni personazhe që janë mysafir, por që kanë një rol.


Keni pa këngëtarë dhe profile të ndryshme të njerëzve, ndërsa në episodin e radhës do ta shihni dhe një politikan.

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, është figura politika që do ta shohim në episodin e 101’të të këtij seriali.

Kjo është bërë e ditur përmes publikimit të promos së këtij episodi.

Këtë episod mund ta ndiqni të dielën prej orës 20:00 vetëm në KTV.

https://www.youtube.com/watch?v=K-Z-ft-H7i8

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë