Loading…

Kadriaj: A po bëhet a s’po bëhet Ushtria

  • 08/03/2017 | 20:03

Kadriaj: A po bëhet a s’po bëhet Ushtria

Deputetja e AAK-së, Time Kadriaj, ka reaguar për konferencën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi lidhur me Ushtrinë e Kosovës.


Siç duket ajo nuk e ka pasur edhe aq të qartë se çka po ndoodhë më Ushtrinë e Kosovës, saktësisht se a po krijohet apo ajo.

Publikimi  i plotë:

Hashim qysh met tash. Pas 20 minutave konferencē nuk munda me kuptu sen , jo e kemi jo se kemi , jo jemi kordinu jo sjemi kordinu , bonu burrë e thuj a ti a Isa duhet, mos u mshef mas deklaratave tashmē te njohura tua. unë po e kuptoj qe ia gjujte topin nē Ldk por a po bohet ushtria a spo bohet? lej hajgaret mos luj me ndjenja tona. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]tro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë