Loading…

Kadriaj-Kurtit: Ju kisha ftu me shku në Big Briother, ke aftësi me bë humor

  • 02/02/2023 | 12:13

Kadriaj-Kurtit: Ju kisha ftu me shku në Big Briother, ke aftësi me bë humor

Deputetja nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadriaj e ka ftuar kryeministrin Albin Kurti, që t’i bashkohet “Big Brother”.


Pas deklaratave të tij lidhur me Asociacionin, Kadriaj me ironi ka thënë se Kurti ka aftësi për humor dhe spektakël dhe se për atë duhet t’i bashkohet këtij Reality Show.

“z.Kurti duke e pa se e paskët aftësinë me ba spektakël dhe humor, ju kisha ftu me shku në Big Brother”, ka thënë Kadriaj.

Seanca e Kuvendit po vazhdon, ku deputetet po bëjnë pytje dhe deklarime ndaj kabninetit qeveritar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë