Loading…

Kadrijaj: Ska presidente sonte

  • 03/04/2021 | 19:35

Kadrijaj: Ska presidente sonte

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Time Kadrijaja, ka reaguar pas ngjarjeve te fundit që kanë ndodhur në vend, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Kadrijaj ka thënë se LDK-ja është duke e humbur drejtimin.

“Loja e Abdixhikut me Kurtin:Ti fitove mbramë tash hajde votoje Vjosen?! Lehtë me e lexu Sorosin. Ldk po e hup drejtimin ose po i bashkohet nismes per shurje të tyre. Ska presidente sonte”, është shprehur Kadrijaj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë