Loading…

Kafshët shtëpiake që urrejnë Krishlindjet (Foto)

  • 16/12/2016 | 16:56

Kafshët shtëpiake që urrejnë Krishlindjet (Foto)

Krishlindjet janë pjesa më e mirë e vitit për shumë njerëz. Dekorimet e bukura, dritat dhe dhuratat e bëjnë këtë festë shumë të veçantë. Por, jo të gjithë janë të lumtur dhe të emocionuar për festën.


Dhe po flitet për kafshët shtëpiake. Edhe pse pronarët e tyre janë të gëzuar për festat e fundvitit, kafshët e tyre shtëpiake nuk po e ndjenjë frymën e festave.

Kjo është një listë e disa fotografive të cilat do ju bënë të qeshin, të kafshëve të cilat mezi presin që festat të përfundojnë.

p1

p2

p3

p4

p5

p6

p7

p8

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë