Loading…

Kajtazi: VV e LDK janë në pazare e luftë për pushtet, jo që t’i bëjnë jetën më të mirë qytetarëve

  • 03/12/2019 | 20:54

Kajtazi: VV e LDK janë në pazare e luftë për pushtet, jo që t’i bëjnë jetën më të mirë qytetarëve

Drejtori dhe gazetari i Insajderit, Vehbi Kajtazi ka deklaruar se LVV dhe LDK janë në pazare për ndarjen e posteve që disa ditë, shkruan Gazeta Metro.


Kajtazi po thotë se LVV dhe LDK nuk janë duke luftuar që t’ia bëjnë jetën më të mirë qytetarëve, por se kush po fiton poste më shumë.

“Jemi në pazar, ata janë që disa ditë, le ta dimë se ata nuk po luftojnë dhëmbë për dhëmbë që të na bëjnë jetën neve më të mirë, ata po luftojnë se kush po merr pushtet më shumë”, tha Kajtazi në RTV Dukagjini.

Kajtazi po ashtu tha se Albin Kurti tani ka parë fuqinë politike të Isa Mustafës, njeriu që ka shumë karrierë të madhe politike./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë