Loading…

Kali lazdran bombardon foton familjes së re

  • 25/06/2021 | 15:57

Kali lazdran bombardon foton familjes së re

Kali i emëruar Buckshot gjeti momentin të ndërhyjë kur çifti i martuar po fotografohej para se të lindte i biri i tyre. Nuk i pengoi aspak familjes që thanë se Buckshot ishte gjithmonë një qerrata kalë dhe shihen si plasin në të qeshur nga reagimi i kalit që duket sikur po qesh edhe vet me shakanë e tij, transmeton Gazeta Metro.


Buckshot e vodhi gjithë vëmendjen nga çifti i lumtur kur ndërhyri në seancën e fotografive të Amanda Eckstein dhe Philip Werner që tani janë bërë virale.

Buckshot që është kalë i racës Tennessee Walker 12 vjeç u sigurua të qeshet për kamerat edhe ai derisa çifti po fotografoheshin.

“Ai zakonisht palaço i tufës. Gjithmonë është duke bërë ndonjë prapësi diku” tha Eckstein.

Dy javë pas seancës së fotografive Eckstein lindi një djalin. Ata planifikojnë që të përsërisin seancën e fotografive me të birin e tyre dhe kalin mistrec Buckshot./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë