Loading…

Kallashi tregon pse nuk poston më fotografi nudo

  • 01/08/2020 | 20:00

Kallashi tregon pse nuk poston më fotografi nudo

Kallashi iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave në rubrikën “Kutia e pyetjeve” pak muaj më parë në Prive.


Pse nuk poston më foto nudo, a do të rikthehet në muzikë, a ka operacione plastike dhe çka i pëlqen tek vetja?

Këto dhe shumë të tjera do t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë