Loading…

Kalon në diçka tjetër lidhja Fifi- Granit, këngëtarja e prek në pjesë intime

  • 26/10/2021 | 12:24

Kalon në diçka tjetër lidhja Fifi- Granit, këngëtarja e prek në pjesë intime

Fifi dhe Graniti janë banorët më të komentuar në mediet rozë.


Qysh nga fillimi kur të dy u bën pjesë e “Big Brother Vip”, Fifi ka shprehur haptas pëlqimin për të, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, është bërë virale një video ku shihet Fifi duke e ngacmuar Granitin me këmbë.

“Mos prek ku s’duhet”, ishte përgjigja e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë