Loading…

‘Kam rilindur për të zezën tënde’, ngacmimet Luiz-Olta: Unë vdes të ma nxish ti

  • 26/03/2023 | 17:29

‘Kam rilindur për të zezën tënde’, ngacmimet Luiz-Olta: Unë vdes të ma nxish ti

Pasi Jori mbaroi “misionin” si lidere e shtëpisë, banorët do votojnë për të përzgjedhur një lider tjetër.


Qetsori i tha Oltës se ai do votojë për Luizin, sepse sipas tij, ia kërkoi votën dhe se të njëjtën gjë do bënte për çdo banor.

Duke folur nga skaji tjetër i pishinës, Olta tha se Qetsori po bën aleancë me Luizin. Kjo e fundit, madje i kërkoi votën Qetsorit, duke i thënë se e do ajo pozicionin e lideres këtë javë.

Olta madje i tha Luizit se ajo ka për qëllim që ta marrë Qetsorin në finale. Ajo shtoi se janë dy vende bosh për në finale, pasi njërin vend e ka “zënë” Olta dhe tjetrin Luizi.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë