Loading…

Kamerat kapin Fjollën nga banesa e saj në Kukës

  • 25/09/2020 | 23:27

Kamerat kapin Fjollën nga banesa e saj në Kukës

Kanë kaluar disa ditë nga arrestimi i Fjolla Morinës.


Këngëtarja aktualisht është e detyruar të jetojë në Kukës deri në një vendim tjetër të Gjykatës.

Në videon e mëposhtme, janë pamje në banesen ku këngëtarja po qëndron në Kukës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë