Loading…
Kamerat kapin haxhiun duke vjedhur në dyqan |VIDEO
  • 06/07/2018 | 15:45

Kamerat kapin haxhiun duke vjedhur në dyqan |VIDEO

Kushdo që mund të ketë menduar se nuk mund të ketë haxhinj që vjedhin, gabohet keq.


Këtë e dëshmon edhe rasti i një haxhiu në një supermarket, transmeton gazetametro.net

Në rrjete sociale po qarkullon një video në të cilën shihet se si një haxhi vjedh diçka në marketin në të cilin ndodhet.

Ai vjedh disa gjëra dhe në fund shfrytëzon rastin për t’u freskuar me pije të cilat nuk i ka paguar. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë