Loading…

Kamionët që dalin në treg në vitin 2017

  • 20/11/2016 | 13:30

Kamionët që dalin në treg në vitin 2017

Nëse keni vendosur që të bleni një kamion, atëherë zgjedheni njërin nga lista e poshtë renditur:

1. Ford F-Series Super Duty
fordf

2. GM Canyon Denali
2

3. Dodge Ram 1500
3

4. Mitsubishi L-200
4

5. Toyota Tacoma
5

6. Mercedes benz X-class
6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë