Loading…

Kamioni përplas këmbësorin, humb jetën 64 vjeçari

  • 16/12/2016 | 08:20

Kamioni përplas këmbësorin, humb jetën 64 vjeçari

Aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në qytetin e Lezhës.

Një 64-vjeçar u aksidentua për vdekje pasi u përplas nga një kamion, raportojnë mediat shqiptare.

Viktimë ka mbetur shtetasi me inicialet Gj.T. i cili edhe pse u transportua në jetë në spitalin e traumës në Tiranë nuk mundi dot t’i mbijetojë plagëve.

Ndëkorhë policia ka prangosur drejtuesin e kamionit, shtetasin Mark Xhakaj 55-vjeç.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë