Loading…

Kampionati Botëror i shkakton humbje pornografisë, bie shikueshmëria e saj gjatë finales

  • 23/07/2018 | 19:00

Kampionati Botëror i shkakton humbje pornografisë, bie shikueshmëria e saj gjatë finales

Kampionati Botëror ka qenë aktiviteti më i rëndësishëm dhe më i ndjekur në muajin e kaluar, gjë që me sa duket ka ndikuar edhe industrinë më të fuqishme të transmetimeve on-line që është industria pornografike.

Sipas analizës së “Bloomberg”, faqet e internetit portnografike kanë patur një rënie drastike të klientëve të tyre gjatë Botërorit, sidomos në ditën e ndeshjes finale mes Francës dhe Kroacisë.

Sipas statistikave në periudhën e ndeshjes ulja e shikueshmërisë në këto faqe ka rënë me 68%.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë