Loading…

Kandidatët për patentë shofer s’mund të hyjnë në testin praktik, kjo është arsyeja

  • 27/09/2020 | 23:25

Kandidatët për patentë shofer s’mund të hyjnë në testin praktik, kjo është arsyeja

Kandidatët për patentë shofer nuk mund të hynë në test praktik, Ministria e Infrastrukturës thonë se po punohet në këtë drejtim.


Kjo për arsye që personat që i testojnë apo ekzaminerët janë pa kontrata pune.

Përderisa kandidatët e Autoshkollat kanë ankesa, në Ministrinë e Infrastrukturës thonë se po punohet në këtë drejtim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë