Loading…

Kandidati për deputet nga AAK: Veç Ramushi i del hakesh Vucic’it

  • 19/01/2021 | 13:08

Kandidati për deputet nga AAK: Veç Ramushi i del hakesh Vucic’it

Kandidati për deputet nga radhët e AAK’së, Dardan Islami, ka thënë se Ramush Haradinaj është i duhuri për t’u ballafaquar me Vucic’in, Rusinë dhe siç e quan ai ‘jashtqitjeve tjera te kamofluara me mjekrra’.


“Vetem Ramushi i del hakesh Vucic’it, trenave rus, dhe jashtqitjeve tjera te kamofluara me mjekrra!? #mosutut”, ka shkruar Islami në rrjetin social Facebook.

Ndryshe, presidenti serb, Vucic, ka reaguar ndaj deklaratave të Haradinajt për bashkim me Shqipërinë, duke e quajtur politikan të fuqishëm dhe të rrëzikshëm./gazetametro.net

Vetem Ramushi i del hakesh Vuqiqit, trenave rus, dhe jashtqitjeve tjera te kamofluara me mjekrra!?
#mosutut

Posted by Dardan Islami on Tuesday, January 19, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë