Loading…

Kanye West fillon ta ndjekë përsëri Kim Kardashian në Instagram

  • 14/09/2021 | 21:18

Kanye West fillon ta ndjekë përsëri Kim Kardashian në Instagram

Reperi Kanye West ka rifilluar të ndjekë Kim Kardashian në Instagram pas një pushimi të shkurtër.

Reperi 44 -vjeçar kishte hequr gruan e tij të ndarë nga rrjetet e tij sociale të hënën më 13 shtator në mes të procedurave të tyre të vazhdueshme të divorcit, shkruan OK Magazine.

Sidoqoftë, brenda 24 orëve ai ri-ndoqi yllin e Keeping Up With The Kardashians, transmeton lajmi.net.

Me sa duket duke vënë një front të bashkuar, si Kanye ashtu edhe Kim, 40 vjeç, gjithashtu kanë ndryshuar fotografitë e profilit të tyre në Instagram për të qenë thjesht të zeza, duke sugjeruar që ata janë në marrëdhënie të mira.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë