Loading…

Kanye West pretendon se Kim Kardashian e tradhtoi me basketbollistin e njohur

  • 03/12/2022 | 08:06

Kanye West pretendon se Kim Kardashian e tradhtoi me basketbollistin e njohur

Kanye West pretendoi se dikur “kapi” ish-gruan e tij, Kim Kardashian, me lojtarin e NBA Chris Paul në një koment në Twitter të enjten mbrëma.


Reperi, llogaria e të cilit është pezulluar për shkak të gjuhës antisemitike, shkroi se donte të “thente një dritare të fundit” përpara se të largohej nga aplikacioni i mediave sociale.

“Para se të dilnim nga këtu, e kam kapur këtë djalë me Kim”, pohoi fituesi i Grammy, 45 vjeç. “Naten e mire.”

Tëeet-i i Ëest përfshinte një foto të Paul, i cili është i martuar me Jada Craëley që nga viti 2011. Dyshja kanë djalin Christopher, 13 vjeç dhe vajzën Camryn, 10 vjeç.

Kardashian dhe Paul, nuk kanë reaguar ende ndaj pretendimeve të West.

Twitter shpërtheu mbi akuzat, me një përdorues që shkroi, “Është kaq e rastësishme sa ju e dini se është e vërtetë”.


Para pezullimit të tij në Twitter, reperi gjithashtu ndau mbështetjen e tij për Balenciaga në mes të skandalit të shtëpisë së modës mbi një fushatë reklamimi BDSM me fëmijë.

Elon Musk, i cili bleu platformën në prill, konfirmoi largimin e West nga aplikacioni, duke shkruar: “Unë u përpoqa më së miri. Pavarësisht kësaj, ai përsëri shkeli rregullin tonë kundër nxitjes së dhunës.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë