Loading…
Kaos në një dasëm, fluturojnë karriket dhe grushtet
  • 05/03/2019 | 09:25

Kaos në një dasëm, fluturojnë karriket dhe grushtet

Dasmorët kanë qëlluar nga dy krahina të ndryshme të Turqisë dhe kanë pasur një problem ‘serioz’ – nuk kanë mundur të merren vesh rreth muzikës me cilën kanë të vallëzojnë

DJ-ja është përpjekur t’ua plotësoj të dy palëve, por nuk ia ka dalë dhe situata ka eskaluar – në përleshje kanë fluturuar karroge e grushte, deri sa policia ka ardhur t’i ndajë.

Fqinjtë kureshtarë e kanë xhiruar të tërën dhe e kanë postuar një video, e cila tash po e përshkon botën.

Nga tërë kjo rrëmujë, dhëndri e nusja janë tërhequr me elegancë, duke e lënë xhurulldinë prapa.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë