Loading…

Kaos në rrugën Gjilan – Prishtinë

  • 29/11/2016 | 09:39

Kaos në rrugën Gjilan – Prishtinë

Bora e parë ka ndikuar që qarkullimi rrugorë të vështirësohet, sidomos për ata qytetarë që janë zënë të papërgatitur.

Përmes këtyre fotove të realizuar nga gazetametro.net, shihet gjendja e rrugës Gjilan – Prishtinë, ku nga rreziku i rrëshqitjeve janë krijuar kolona të gjata të veturave./gazetametro.net

bora-gjilan-prishtine

bora-ne-gjilan-2

bora-ne-gjilan

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë