Loading…

‘Kapadaillëku’ i mërgimtarit: Parkon veturën në mes të rrugës (Foto)

  • 19/07/2017 | 11:42

‘Kapadaillëku’ i mërgimtarit: Parkon veturën në mes të rrugës (Foto)

Një makinë luksoze e një mërgimtari ka qëndruar për një kohë e parkuar në mes të rrugës “Agim Ramadani” të Prishtinës, njërës prej rrugëve kryesore të kryeqytetit.


Makina e parkuar në kundërshtim me rregullat e komunikacionit ka penguar këmbësorët dhe veturat tjera që ishin në lëvizje në këtë rrugë, shkruan Kallxo.com.

Të paktën për 10 minuta sa ka qëndruar gazetari në vend të ngjarjes, askush nga organet e rendit nuk ka ndërhyrë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë