Loading…

Kapele për të vendosur celularin (Video)

  • 02/11/2016 | 11:18

Kapele për të vendosur celularin (Video)

Duke patur parasysh lidhjen e fortë që kemi me rrjetet sociale shumicën e rasteve na nevojiten foto dhe video fantastike për të qenë sa më aktivë në profilet tona.

Edhe pse telefonat tanë fatmirësisht ofrojnë kamera të mira dhe me rezolucion të lartë, problemi mbetet se si të realizosh video dhe foto nga një kënd i mirë.

Shpeshherë kur realizojmë një video përpiqemi që të kemi një kënd të mirë xhirimi, por disa lloje videosh nuk mund t’i realizojmë pa ndihmën e disa aksesorëve.

Smabow është një kapele e cila është projektuar në mënyrë të tillë që ju mund të vendosni celularin ose kamerën tuaj sipër saj duke ofruar kështu një kënd të mrekullueshëm për të xhiruar.

Ky aksesor kushton vetëm 42 dollarë dhe është i përshtatshëm për të gjithë aparatet tuaj smartphone madje dhe për kamerën GoPro.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë