Loading…

Kapen 12 kg drogë duke u futur nga Kosova në Serbi

  • 11/11/2016 | 15:49

Kapen 12 kg drogë duke u futur nga Kosova në Serbi

Policia serbe e rajonit të Rashkës të enjten në mbrëmje ka konfiskuar 12 kilogramë drogë të llojit marihuanë, e cila po futej nga Kosova në Serbi.

Gazeta serbe Blic raporton se në pikën kufitare “Jarinje-Rudnicë” policët kishin ndaluar një veturë “Renault Clio” me targa të Beogradit, e cila po vinte nga Kosova dhe që po drejtohej nga një 32 vjeçar nga Valeva, transmeton gazetametro.net.

Policia në këtë veturë kishte arritur të gjente të fshehur 43 paketa të vogla të cilat së bashku peshonin rreth 12 kilogram. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë