Loading…

Kapen Melisa dhe Ana: Djemtë më kanë respektuar dhe nuk më ka çuar asnjëri në banjo

  • 28/11/2020 | 13:24

Kapen Melisa dhe Ana: Djemtë më kanë respektuar dhe nuk më ka çuar asnjëri në banjo

Në episodin e “Përputhen” u transmetua takimi i radhës mes Melisës dhe Fationit. Njëjtë si në takimin e parë, dyshja u shfaqën shumë të afrueshëm me njëri-tjetrin.

Por, Ana dhe Melisa u përfshinë sërish në një debat, shkruan Express Rozë.

“Kur kam ardhur këtu nuk kamë ardhur me diçka personale me asnjërin, por në momentin që egziston rivalitetin dhe ti e pëlqen të njëjtin djalë, të jep inat e zili, por kjo nuk të jepë asnjë të drejtë ta ulësh me fjalë një femër tjetër. Pse mua Fatjoni më shef vetëm objekt seksi?” i drejtohet Melisa-Anës.

Por reagimi i menjhërësh ishte i Anës, e cila tha se avash avash po të pres deri sa ta përfundosh.

“Diskutimin nuk e kam me ty. Me kalimin e kohës më vjen mirë cka kam thënë dhe njerëzit arrinen të bënin diferencën tek unë. Ti si Melisa je personi më i keq i prrallës së Borëbardhes, në këtë rast je Anastasia. Ti e shite veten si një gocë “Onë night sand”. Meshkujt më kanë respektuar dhe nuk më ka çuar njeri në banjo”, i thotë Ana-Melisës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë