Loading…

Kapërcen rrugën nga kodra në kodër me motor(Video)

  • 05/03/2017 | 14:56

Kapërcen rrugën nga kodra në kodër me motor(Video)

Një motoçiklist ka bërë diçka të pazakontë në Kalifroni të SHBA’së.

Motoçiklisti Kyle Katsandris kërceu mbi rrugën me vetura nga një kodër në tjetrën në Kalifroni të SHBA’së, përcjellë gazetametro.net.

Video e ngarkua rnë Instagram, treon një njeri të përgaditur për një rrugë të ‘poshtër’, duke kaluar kodrat. Disa udhëtar kishin menduar se bëhej fjalë për një aksident, nuk u kishte shkuar mendja se është bërë me qëllim.

Një grua për CBS News tha se kjo do ishte rrezik jete, jo vetëm për të por edhe për njerëzit e tjerë.

Videoja tani ka më shumë se 700.000 klikime/gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]t
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë