Loading…

Kapet duke transportuar ilegalisht dele një person në Viti

  • 07/05/2017 | 14:36

Kapet duke transportuar ilegalisht dele një person në Viti

Njësitë policore kanë ndaluar një kamion që drejtohej nga një i dyshuari në fshatin Drobesh të Vitisë, ku gjatë kontrollit është vërejtur se i njëjti transportonte 37 krerë dele dhe qengja pa dokumente përcjellëse.


“Raportohet se nga njësitë policore është ndaluar kamioni qe drejtohej nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe gjate kontrollit është vërejtur se i njëjti transportonte 37 krerë dele dhe qengja pa dokumente përcjellëse”, thuhet në raportin 24 orësh.

Kamioni me ngarkesë iu është dorëzuar doganës për procedura të mëtejme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë