Loading…

Kapet keq me fansat Rudina, i thanë që korona nuk prek ata që ndryshojnë burrat

  • 26/02/2020 | 19:52

Kapet keq me fansat Rudina, i thanë që korona nuk prek ata që ndryshojnë burrat

Aktorja Rudina Dembacaj, ditë më parë ka postuar një fotografi në Instagram duke u shfaqur me maskë për tu mbrojtur nga Koronavirusi, dhe një gjë e tillë ka ngjallur shumë reagime, transmeton Gazeta Metro.


Ajo duke treguar se si të mbrohemi nga virusi që po shpërndahet, ndjekësit janë kapur keq me të.

Komentet fyese e kanë acarruar Rudinën e cila sigurish që nuk ka gjëndruar e heshtur.

“Corona nuk fëlliqet me femra që kanë kaluar shumë burra”, ka shkruar njëra, ndërsa në po të njejtën gjuhë ia ka kthyer Rudina.

“Pra as mamin tënd”, ka shkruar aktorja duke mos e lënë pa fjalë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë