Loading…

Kapet momenti kur rrufeja godet tokën në Terstenik të Drenasit

  • 11/06/2021 | 15:14

Kapet momenti kur rrufeja godet tokën në Terstenik të Drenasit

Rrufeja ka goditur në Terstenik, të Drenasit gjatë ditës së sotme, shkruan Gazeta Metro.


Në disa pjesë të Kosovës është duke mbajtur mot me reshje shiu, bubullima dhe rrufe.

Madje në disa rajone të jugut ka pasur edhe breshër.

Në Terstenik të Drenasit sot rrufeja ka goditur tokën. Atje një qytetar ka kapur pamjen e këtij momenti.

Fotografia është publikuar në ‘Meteobalkan’, dhe sa duke frikësuese, është aq edhe magjepsëse. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë