Loading…

Kapiteni i Realit lundron në ujërat e martesës: Shikojeni të zgjedhurën e Ramosit

  • 15/06/2019 | 17:24

Kapiteni i Realit lundron në ujërat e martesës: Shikojeni të zgjedhurën e Ramosit

Kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos, dhe e dashura e tij shumëvjeçare Pilar Rubio janë kurorëzuar sot në Sevilë. transmeton Gazeta Metro.


Nusja e ardhsme kohën para dasmës ka kaluar me punë në Madrid. Ajo ka xhiruar një editorial në kostum të zi dhe ka treguar trup të përsosur.

Para çdo ndeshje të rëndësishme të Realit, gazetat spanjolle janë vërshuar nga fotografitë e Pilar Rubios, të cilën tifozët e konsiderojnë si më të bukurën ëAG-iane të Ralit (WAG – wives and girlfriends).

Pilar përndryshe është më e vjteër se futbollisti i famshëm për tetë vjet. Ata janë bashkë nga viti 2012 kur, siç thuhet, janë dashuruar në shikim të parë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë