Loading…

Kaplohet nga zjarri një kombibus tek rrethi i spitalit (Foto)

  • 30/03/2017 | 17:30

Kaplohet nga zjarri një kombibus tek rrethi i spitalit (Foto)

Para pak çastesh një kombibus është kapluar nga flakët, tek rrethi i Spitalit në Prishtinë.

Kjo gjë është bërë  e ditur nga burime të gazetametro.net, që kanë dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes.

Besohet që zjarri ka kapluar minibusin si pasojë e një problemi të akumulatorit. Policia dhe zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes. Rruga për momentin është bllokuar.

Nuk ka të lënduar./gazetametro.net

 

17690843_10154462973451453_1664023930_n

17690843_10154462973451453_1664023930_n

17690811_10154462973406453_455268774_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë