Loading…

Kaq kushtojnë vetëm një palë pizhame të Cristiano Ronaldo

  • 16/09/2020 | 18:15

Kaq kushtojnë vetëm një palë pizhame të Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka marrë vëmendjen e botës me pizamet e tij super të shtrejta.


Futbollisti Cristiano Ronaldo ka shfaqur sërish pak nga jeta e tij luksoze në një nga postimet e radhës që ka bërë në Instagram.

Ai pozon në jahtin e tij, ku duket se ka kaluar verën me familjen e tij nga i cili po bëjnë postime çdo ditë, si ai ashtu edhe partnerja e tij, Georgin.

Futbollisti i Juventus këtë herë është komentuar për pizhamet e tij, me të cilat shihet i veshur në këtë foto.

Megjihëse pizhamet janë të markës ‘Louis Vuitton’, ku vetëm këmisha e tij e natës kushton rreth 955 funte (1000 euro), ndërsa të poshtmet 855 funte (935 euro), shakatë nuk kanë munguar.

 

View this post on Instagram

 

What a beautiful ??

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Madje një përdorues i Twitter shkroi me shaka: “Ronaldo duket si një burrë, gjyshja e të cilit ka këmbëngulur t’ia bëjë një fotografi me pizhamet e tij të reja që sapo ia ka blerë për ditëlindjen e tij”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë