Loading…

Kaq para harxhoi Flora Brovina në udhëtimin e saj në Vietnam?

  • 14/08/2019 | 12:46

Kaq para harxhoi Flora Brovina në udhëtimin e saj në Vietnam?

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina ka realizuar një prej udhëtimeve më interesante të deputetëve kosovarë jashtë vendit.Në fund të muajit shkurt, Brovina ka udhëtuar zyrtarisht në Vietnam

.Arsyeja e udhëtimit të saj në shtetin aziatik nuk dihet, veçse në raportin e shpenzimeve të Kuvendit për tre muajt e parë thuhet se Brovina qëndroi atje shtatë ditë.

Si mëditje për këtë udhëtim ajo mori 428 euro e 75 cent, përderisa akomodimi i kushtoi 174 euro.

Megjithatë, Brovina bëri edhe shpenzime të tjera në këtë udhëtim. Për këto shpenzime ajo u pague edhe me 221 euro të tjera.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë