Loading…

Kaq para kërkon Barcelona për Aubameyang

  • 14/08/2022 | 08:48

Kaq para kërkon Barcelona për Aubameyang

Pierre Emerick-Aubameyang mund të largohet këtë verë nga Barcelona.


Transferimet e shumta, si dhe problemet financiare mund të ndikojnë që gabonezi të largohet nga ‘Spotify Camp Nou’.

Sipas raportimeve të ‘Sport’ Barça kërkon 25 milionë euro për kartonin e lojtarit.

Chelsea është klubi që së fundmi po monitoron situatën e tij.

Mbetet të shihet nëse ‘Blutë e Londrës’ do paguajnë atë çmim për 33 vjeçarin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë