Loading…

Kaq raste aktive me Koronavirus kanë mbetur në Kosovë

  • 03/10/2022 | 08:22

Kaq raste aktive me Koronavirus kanë mbetur në Kosovë

29 raste aktive me COVID-19 janë në Kosovë.


Kjo është një rënie e dukshme që po ndodhë në të gjitha vendet.

Të dielën u raportuan tre raste tjera, aq sa edhe u shëruan.

Të vdekur si pasojë e Coronavirusit nuk ka.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë