Loading…

Kaq serioze nuk është shfaqur asnjëherë Edona

  • 30/09/2022 | 16:12

Kaq serioze nuk është shfaqur asnjëherë Edona

Edona Llalloshi gjithmonë merr vëmendje me imazhet e shumta që ndan me ndjekësit.


Ajo gjithmonë duket bukur dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë, duke u komentuar për pozitivitetin që ka.

Në një fotografi të fundit, këngëtarja shihet tejet serioze, më ndryshe sesa herat e tjera.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë