Loading…

Karantina: Francezi vrapon 72 km në ballkon

  • 25/03/2020 | 08:43

Karantina: Francezi vrapon 72 km në ballkon

Një francez i cili është në vetizolim në shtëpinë e tij për shkak të koronavirusit ka gjetur një mënyrë se si ta mbajë trupin në formë.


Ai ka verapuar plot 42 kilometra në ballkonin e banesës së tij.

Emri i tij është Elisha Nochomovitz, një punëtor 32-vjeçar i një restoranti që jeton në Francë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë