Loading…

Kardashian nuk mund të rrinë larg kamerave: Fillojnë xhirimet e projektit të ri

  • 29/09/2021 | 12:34

Kardashian nuk mund të rrinë larg kamerave: Fillojnë xhirimet e projektit të ri

Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian janë parë duke bërë hapat e parë drejt një projekti të paralajmëruar nga to.


Një show reality po pritet nga fansat dhe xhirimet duket se kanë filluar.

“Hulu” quhet ky show që do të udhëhiqet nga tri motrat.

Me plot stil dhe atraktive, Kim, 40, Kourtney, 42, dhe Khloe, 37 u përcollën nga shumë kamera në nisje të projektit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë