Loading…

Kardiologu i QKUK’së i reagon Labit: Rrogën ta jap unë, veç mos u bë ministër

  • 22/10/2021 | 12:23

Kardiologu i QKUK’së i reagon Labit: Rrogën ta jap unë, veç mos u bë ministër

Kardiologu i Qendrës Klinike Universitare dr. Daut Gorani, i ka reaguar këngëtarit Labinot Tahiri, lidhur me ambiciet e tij për t’u bërë ministër i shëndetësisë, shkruan Gazeta Shneta.

Gorani i ka thënë Labit se do t’ia jap pagën e tij, veç të mos bëhet ministër.

“Une ja jep pagen time Labit mos mu ba Minister i Shëndetësisë. Më kujtohet kur rëfente në një emision televiziv që kur në jetë nuk kishte lexu asnjë libër! Vaj medet për mediat tona që i japin hapsirë injorantit!”, ka shkruar Gorani.

Reagimi i kardiologut vjen pasi Labi i kërkoi publikisht kryeministrit Albin Kurti që ta emërojë në pozitën e ministrit të shëndetësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë