Loading…

Kartmonedha të falsifikuara në Prishtinë

  • 19/11/2016 | 12:03

Kartmonedha të falsifikuara në Prishtinë

Nga raporti 24 orësh i policisë, është bërë e ditur se dje në Prishtinë, punëtori i një banke ka raportuar se një person ka deponuar tetë kartëmonedha nga 50 euro të falsifikuara.

Monedhat e dyshuara janë konfiskuar, ndersa rasti eshte duke u hetuat.

Kujdes gjatë shkëmbimit të monedhave, sepse mund të merrni jo të duhuren./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë