Loading…

Karton i kuq për Hadërgjonajn kundër Besiktasit: Ky është momenti kur ai ndërhyn ndaj lojtarit

  • 04/12/2020 | 21:59

Karton i kuq për Hadërgjonajn kundër Besiktasit: Ky është momenti kur ai ndërhyn ndaj lojtarit

Sot u luajt ndeshja e xhiros së 11-të në Superligën Turke, ndërmjet Besiktas dhe Kasimpasa


Pjesa e parë nisi me iniciativë të barabartë të ekipeve.

Goli i parë u shënua në fund të pjesës së parë nga Besiktas.

Por, ajo çka la përshtypje ishte kartoni i kuq i Florent Hadërgjonaj, i cili u ndëshkua në minutën 55′ të ndeshjes.

Hadërgjonaj bëri një ndërhyrje si duket normale, por referi reagoi ashpër duke e përjashtuar atë.

Kjo ndryshoi rrjedhën e lojës, si pasojë Besiktas fitoi me rezultat 3-0 ndaj mysafirëve.

Më poshtë mund ta shihni ndërhyrjen.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë