Loading…

Kastori që krijoi kaos në një dyqan në Maryland

  • 02/12/2016 | 13:33

Kastori që krijoi kaos në një dyqan në Maryland

Sherifët janë detyruar të largojnë një kastor i cili ka shkaktuar kaos në një dyqan në Maryland.

Kafsha ka ndjekur sektorin e dhuratave të krishlindjeve, ku u pa duke shikuar gjëra krishlindjesh si drita, letër dekoruese dhe një babadimër të mbushur, transmeton gazetametro.net.

Dyqani ka lajmëruar zyrën e sherifit, i cili detyroi kontrollin e kafshëve ta largojnë krijesën nga dyqani.

Para kësaj ata i bënë disa fotografi kastorit i cili shkaktoi shumë të qeshura në zonë./gazetametro.net

beaver-xlarge_transtm3zxxv42fqenilgobxjofzt7szsqq7h3okyatfgi0w

lights-xlarge_transtm3zxxv42fqenilgobxjofzt7szsqq7h3okyatfgi0w-1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë